Škridla

Betónová krytina

- Bramac

Betónové škridly Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín piesku, vody, portlandského cementu a pigmentov oxidu železa. Na rozdiel od iných strešných krytín sa pevnosti betónových škridiel časom zvyšujú, čo znamená záruku ich dlhej životnosti a funkčnosti. Výroba betónových škridiel je šetrná k prírode a prispieva tak k budúcej kvalite prostredia pre naše deti.

- Terran

Betón je viac ako 95 rokov základnou surovinou našich škridiel! Jednou z najdôležitejších vlastností betónovej strešnej krytiny je jej nepresiakavosť, resp. nasiakavosť blízka nule. Povrch krytiny úplne odvádza zrážkovú vodu, ktorá sa tak nedostane do pórov v materiáli. ­Nepresiakavosť tak zabezpečí, že hmotnosť škridiel a tým aj celková hmotnosť strechy ostávajú rovnaké.


Keramická krytina

- Tondach

Univerzálne škridly, z ktorých si vyberie každý zákazník. Získajte cenovo dostupnú keramickú strechu podľa Vašich predstáv. onkame vám keramické krytiny rôznych tvarov a farieb.
Škridplech

UNI 1 a UNI 2

Spolupracujeme s tými najlepšími:
- KJG

Spoločnosť KJG patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku. Firma spracúva na výrobu ročne 40 tisíc ton materiálovej suroviny.

- MASLEN

Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín a trepézov z plechu, pracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Firma disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami v dvoch nových moderných závodoch - v Badíne pri Banskej Bystrici a v Nadlaku a Arade v Rumunsku.

- Lindab

Pre krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), ktorý dodáva krytine väčšiu tuhosť a atraktívny vzhľad s neprehliadnuteľnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navyše vybavená dokonale prepracovanou poistnou vodnou drážkou, ktorá v mieste napojenia slúži ako ochrana proti zatečeniu aj pri extrémnych poveternostných podmienkach.

- BLACHOTRAPEZ

Naša spoločnosť ponúka plechovú škridlovú krytinu vo viac ako 10 farbách s polyestrovým povlakom, povlakom Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp, hliníkovom prevedení a Colorcoat HP2000® Ultra.

- Ruukki

Triedy kvality Ruukki uľahčujú výber správnej strechy. Naše palety poskytujú dokonalé možnosti pre všetky druhy budov, použitia a potrieb. Trieda kvality výrobku zaručuje pôvod, kvalitu a odolnosť výrobku a vymedzuje jeho technickú záručnú dobu.
Falcovaný plech

Spolupracujeme s tými najlepšími:

- KJG

O kvalite krytiny rozhoduje kvalita plechu. KJG lisuje svoje krytiny z plechu, vyrobeného vo Francúzsku spoločnosťou Myriad. Tá je výrobcom polovice európskej produkcie pozinkovaných plechov s povrchovou úpravou organických farieb, ktoré sú skutočnou zárukou kvality.

- Lindab

Princíp falcovanej krytiny Lindab Seamline spočíva v súvislých oceľových pásoch kladených od odkvapu k hrebeňu, spojených dvojitou stojatou drážkou (falcom) a kotvených k strešnej konštrukcii – debneniu pomocou špeciálnych pevných a klzných príponiek. Stojatá drážka (falc) má výšku 25 mm a je vytvorená sfalcovaním dvoch plechových pásov špeciálnym falcovacím strojom.

- BLACHOTRAPEZ

Tradičný vzhľad, moderná forma a stojatá zámka, to je krytina RetroPlus od spoločnosti Blachotrapez. Je vhodný najmä pri rekonštrukciách historických pamiatok, cirkevných budov ale aj ako strešná krytina moderných bytových a rodinných domov, verejných budov.

- Ruukki

Triedy kvality Ruukki uľahčujú výber správnej strechy. Naše palety poskytujú dokonalé možnosti pre všetky druhy budov, použitia a potrieb. Trieda kvality výrobku zaručuje pôvod, kvalitu a odolnosť výrobku a vymedzuje jeho technickú záručnú dobu.

Falcovaný plech montujeme aj systémom klik.


Pre spracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Kontakt

Hlavnou činnosťou firmy sú pokrývačské, klampiarske a tesárske práce, rekonštrukcia striech rodinných domov a administratívnych objektov. Rovnako ponúkame aj predaj stavebného reziva a výrobu krovov na mieru.

Firma

Konateľ: Ing. Sabouni J.
Bratislavská 8347/26 A
84106 Bratislava-Záhorská Bystrica

IČO : 43715656
DIČ :1078635723
Bankové spojenie :
SK53 0900 0000 0006 3181 0683